fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Empati Florya Okulları

Empati Florya Okulları hakkında tüm bilgilere kolayca ulaşın. Her kampüs ve her eğitim seviyesinde aradığınız okulu hemen keşfedin.

Empati Florya Okulları İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Kullanıcı sözleşmesi ve pazarlama iznini okudum ve kabul ediyorum.

Liseler

Empati Florya Okulları Liseler

Empati Florya Okulları liselerini inceleyin.

İNCELE

Empati Florya Okulları Hakkında

  • Empati Florya Okulları'nda Eğitime Bakış


Deneyimli ve alanında uzman kurucuların paylaşmakta olduğu tecrübeleri ile birlikte Empati Florya Okulları, empati yaparak tüm öğrenci ve velilerin beklentilerini karşılamayı amaçlamaktadır. Tüm ticari kaygıları bir kenara bırakan bu kurum, nitelikli bireyler yetiştirmeyi hedeflemektedir. Bu hedef doğrultusunda, öğrencileri birer kar tanesi narinliğinde görüp onlara hassas davranmakta olan Empati Florya, öğrencilerin de her bir kar tanesi gibi eşsiz olduğunu savunmaktadır. Eşsiz ve farklı öğrencilerine farklı bir eğitim planı belirlemekte olan bu kurum, logosunda da bir kar tanesini kullanmaktadır.


24 saat boyunca güvenli giriş çıkışların bulunduğu bu kurumda, öğrencilerin gelişimini kaydeden danışman sınıf öğretmenleri ile birlikte sunulan raporlarda veli-öğrenci ve sistem üçgeni arasında güçlü bir iletişim sistemi bulunmaktadır. Tam donanımlı ve tecrübeli öğretmenler sayesinde öğrenciler kendilerini rahat hissedip kaygı düzeylerini azaltarak ders dışı birçok aktivite ile birlikte hem akademik alanda hem sosyal, kültürel olarak kendilerini geliştirebilecekleri bir ortama sahip olmaktadırlar.


21. yüzyıl düzeyinde bir eğitim alan öğrenciler, akıcı bir şekilde kullanabilecekleri yabancı dil programı, ve ders içerisinde aldıkları eğitimler sayesinde, girişimci, özgüvenli, mutlu ve başarılı bireyler olarak yetişmektedir.

Empati Florya Okulları Lise

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum