fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Saygınlar Koleji

Saygınlar Koleji hakkında tüm bilgilere kolayca ulaşın. Her kampüs ve her eğitim seviyesinde aradığınız okulu hemen keşfedin.

Saygınlar Koleji Hakkında

  • Saygınlar Koleji'nde Eğitime Bakış

Eğitim öğretim hizmetlerine, 2012 yılında Özel Prestij Grup Dershanesi olarak başlayan kurum bünyesine Yabancı Dil Kursu, Etüt Eğitim Merkezi, Kişisel Gelişim Kursu ve Özel Öğretim Kurslarını katmıştır.


Gelişerek büyüyen bir eğitim kurumu olarak; “En değerliniz bize emanettir” anlayışı ile 2017 yılından itibaren de Özel Saygınlar Koleji Anadolu Lisesi ile gençlerin eğitiminde yerini alarak hizmetlerine, kararlılık, azim, istek ve başarı ile devam etmektedir.Özel Saygınlar Koleji Anadolu Lisesi olarak değişen ve gelişen dünyanın hızını yakalarken Ulusal eğitimin ilkeleriyle uyumlu; içinde yaşadığı toplumun farkında olan, kendine, çevresine, topluma yararlı, gelenek ve göreneklerinin değerini bilip bunları günümüzden geleceğe taşıyan, fikri hür, vicdanı hür, Atatürkçü nesiller yetiştirmek üzere yola çıkmış bir kurum olma idealini sürdürmektir. Öğrenci, öğretmen, aile ve okul rehberliğinin iş birliğini öne çıkarmak, öğrencilere birey olarak yaklaşıp, bu konuda farkındalık yaratmak, Türk eğitim standartlarını çağdaş seviyelere taşıyan bilimsel platformlarla geleneksel eğitim sistemini desteklemek, hepsi alanında uzman ve profesyonel çalışanlarda kurumsal aidiyet kültürünü geliştirmek, Türk eğitim politikasında söz sahibi olabilmek için Saygınlar Koleji olarak hep ileriye gitmektedir.

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum